Úklidová firma - služby Praha, Plzeň, Brno, Ostrava a další

Safe Point s.r.o. je zavedená česká firma nabízející úklidové práce a služby po celém území ČR, ve velkých městech jako Praha, Brno nebo Plzeň a Ostrava, ale i v ostatních regionech a menších obcích. Kromě úklidové firmy je Safe Point také bezpečnostní agentura nabízející komplexní služby v oblasti ochrany osob a majetku, rovněž poskytující náhradní plnění. V rámci poskytovaných služeb, z nich všechny lze využít pro zajištění náhradního plnění vaší společnosti, se řadí mezi přední české bezpečnostní a úklidové firmy.

Proč využít služby úklidové firmy

Vizitkou při vstupu do Vaší firmy je prostředí, které je vždy čisté, příjemné a upravené. Neznamená to jen zametenou podlahu nebo čistá sociální zařízení, ale také pečlivé starání se o detaily tak, aby se vaši zákazníci a zaměstnanci firmy cítili v kancelářích dobře. Uklizené prostředí může nejen zvýšit pracovní výkon vašich zaměstnanců a jejich spokojenost v práci, ale dobře působí i na zákazníky. Z tohoto důvodu působíme i jako úklidová firma a zajišťujeme úklid firem vždy na vysoké úrovni. Ručíme za dodržení všech hygienických norem a bezpečné likvidace odpadů, to vše za přijatelnou cenu. Kromě toho vám svěření se do rukou odborníka umožňuje soustředit se na vlastní podnikání a starosti s úklidem přenechat nám.

Kde provádíme úklidové služby - Praha, Brno, Ostrava, Plzeň

Neomezujeme se pouze na úklid v Praze, Brně, Ostravě nebo v Plzni, jsme po celé ČR. Nemusíte být ani v dalších větších městech - České Budějovice, Pardubice, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové nebo Olomouc, abychom pro vás úklidové služby firmy zajistili. Mnoho zákazníků máme i v malých obcích. Kontaktujte nás a náš obchodní zástupce vám podá další informace nebo ukáže reference.

Cenová politika firmy

Při kalkulaci nabídky a její ceny vycházíme z fixních i variabilních nákladů úklidových prací. Tímto způsobem pracují i další úklidové firmy v ČR, jak lokální, tak ve větších městech jako Praha nebo Plzeň. Při dalším rozšíření objemu poskytovaných služeb (například současné zajištění ostrahy) jsme schopni nabídnout klientům adekvátní snížení jednotkových cen za úklidové služby.

Typy úklidových prací

Jednotlivé úklidové práce lze rozdělit podle toho, v jakých intervalech se konají. Na stránce úklidové práce jsme pro vás připravili přehled toho, co vám můžeme nabídnout. Práce rozdělujeme na denní, týdenní, nepravidelné nebo na objednávku. Pokud budete mít jiné specifické požadavky, rádi vám vyhovíme.

Personál naší úklidové firmy

Náš personál prochází standardními kritérii výběru a výběrovým řízením stanoveným i pro bezpečnostní pracovníky. Zaměstnanci naší firmy jsou vždy osoby trestně bezúhonné. Personál prochází tréninkem, přípravou a koná úklidové služby ve stejných předpisech a stejném režimu jako všichni další zaměstnanci společnosti - bezpečnostní pracovníci, detektivové, obsluha pultu centrální ochrany, apod.).

Pracovníci technických a úklidových služeb zabezpečují každodenní činnosti úklidových prací, údržby zeleně a stromů, týdenní a měsíční úkoly podle smlouvy na stanovených místech budov dle dohodnutého harmonogramu prací. Úklidové práce jsou prováděny v pracovních oděvech ve firemních barvách naší společnosti. Klientům dopředu poskytujeme seznam všech osob, které úklidové práce v jejich budově provádějí.


Safe Point patří mezi kvalitní úklidové firmy. Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, to jsou jen některá města, z nichž vám můžeme ukázat naše reference. Služeb ale můžete využít ve všech částech České republiky. Ať už je to ve velkých městech jako Praha, nebo ta menší - Liberec, Olomouc, České Budějovice, Pardubice, úklidové služby pro vás zajistíme v nejvyšší kvalitě. Naše firemní klienty můžete najít ale i jinde - Domažlice, Kaznějov, Rokycany, Kladno, Beroun, Klatovy a jiné. V případě zájmu nás kontaktujte.

 

Kontaktujte nás

Rozhodli jste se pro naše úklidové služby firmy? Pak nás neváhejte kontaktovat tímto formulářem, nebo zavolat či napsat email. Nezávazně a rádi vám poskytneme další informace. V případě, že se zajímáte o zaměstnání u naší společnosti, navštivte nejdříve stránku s nabídkou zaměstnání, kde najdete aktuální pracovní pozice.